Uutiset

Gliss Open 2023, Tallinn, 12-15 January 2023 - DL ma 5.12.2022 klo 18.00

Gliss Open 2023 Categories: Senior A (ISU Senior): Emma K., Emmi, Sanna Junior A (ISU Junior): Lumia Advanced Novice (SM Nov): Elma, Katja, Jenna, Emilia A, Maisa, Joanda Intermediate Nov (Deb): Ada,…

ABC-Cup Isomäki, 2.-4.12.2022, Pori - DL 13.11.2022 klo 18.00

Seurakilpailu ABC-Cup Isomäki Sarjat: SM-seniorit LO+VO: Emma K. SM-juniorit LO+VO: Lumia Seniorit LO: Emmi, Sanna Juniorit LO: Kiia, Elina Noviisit: Inga, Veera, Salla A-silmut: Elsi-Maria, Edith,…

Crystal Cup 2023, 6.–8.1.2023, Mikkeli - DL pe 9.12.2022 klo 18.00

Crystal Cup 2023 Sarjat: Tintit: Helmi, Minja, Mila H., Emma E. Minit: Ella K., Mila T., Netta B-silmut: Chariel, Tara, Eevi Taitajat, ei Axel: Sofia, Liina Taitajat, Axel: Alisa Tähtinoviisit: Leni…

23rd Tampere Santa Claus Figure Skating Competition, 2.-4.12.2022, Tampere - DL ke 2.11.2022 klo 18.00

23rd Tampere Santa Claus Figure Skating Competition 2022 Categories: Cubs: Netta Springs B: Eevi Springs A: Anni, Matilda, Emma M. Novice B: Aamu, Nelli, Sonja, Usva Junior B: Siiri, Enniina Novice A:…

SM-noviisien ja Debytanttien 2. lohkokilpailu L2, 19.-20.11.2022, Kuopio - DL ma 31.10.2022 klo 18.00

SM-noviisien ja Debytanttien 2. lohkokilpailu (L2) Sarjat: SM-noviisit: Elma, Emilia A., Joanda, Katja ja Maisa Debytantit: Pinja, Ada, Taika ja Jenna Hinta: 65 euroa/yksi ohjelma 80 euroa/kaksi…

Joulutähti - Tähtisarjojen seurakilpailu, 3.12.2022, Hamina - DL ma 14.11.2022 klo 18.00

Joulutähti - Tähtisarjojen seurakilpailu Sarjat: Tintit: Minja, Emma E., Mila H., Helmi Minit: Ella K., Mila T. B-silmut: Chariel, Tara Tähtinoviisit: Leni Taitajat, ei Axel: Sofia, Liina Taitajat,…

Tähtikilpailu, 26.11.2022, Lohja - DL 23.10.2022 klo 18.00

Tähtikilpailu Sarjat: Tintit: Helmi, Minja, Mila H., Emma E. Minit: Ella K., Netta, Mila T. B-silmut: Eevi, Chariel, Tara Taitajat, ei Axel: Sofia, Liina Taitajat, Axel: Alisa Tähtinoviisit: Leni…

SM-senioreiden ja SM-junioreiden 2. valintakilpailu, 12.-13.11.2022, Tampere - DL 23.10.2022 klo 18.00

SM-senioreiden ja SM-junioreiden 2. valintakilpailu Sarjat: SM-seniorit: Emma K. SM-juniorit: Lumia Hinta: 100 euroa/kaksi ohjelmaa. Ilmoittautuminen on päättynyt! YL SM-senioreiden ja SM-junioreiden…

Tähtisade - tähtisarjojen seurakilpailu, 18.-20.11.2022, Kerava - DL la 22.10. klo 18.00

Tähtisade-seurakilpailu ja Tähticup-seurojen tähtisarjojen 1. osakilpailu Sarjat: Tintit: Minja, Emma E., Mila H., Helmi Minit: Ella K., Netta, Mila T. B-silmut: Eevi, Chariel, Tara A-silmut: Matilda,…

SaTun syysluistelut, 12.11.2022, Savonlinna - DL ma 24.10.2022 klo 18.00

SaTun syysluistelut Sarjat: SM-noviisit (VO): Elma, Emilia A., Joanda, Katja, Maisa ja Jenna Seniorit (VO): Emmi, Sanna Juniorit (VO): Kiia, Elina, Enniina, Siiri Debytantit: Pinja, Ada, Taika…

Hyvinkää Skate, 12.11.2022, Hyvinkää - DL 7.10.2022 klo 18.00

Hyvinkää Skate Sarjat: A-silmut (ISU-arviointi): Edith, Emma M. B-silmut (ISU-arviointi): Eevi, Chariel, Tara Tähtinoviisit (ISU-arviointi): Leni Tintit: Minja, Emma E., Mila H., Helmi Minit: Ella K.,…

Syyskarnevaalit, 5.-6.11.2022, Järvenpää - DL 7.10.2022 klo 18.00

Syyskarnevaalit Sarjat: Tintit: Minja, Emma E., Mila H., Helmi Minit: Ella K., Netta, Mila T. Taitajat, ei Axel: Sofia, Liina Taitajat, Axel: Alisa B-silmut: Eevi, Chariel, Tara Tähtinoviisit: Leni…

Senioreiden, Junioreiden ja Noviisien 1. lohkokilpailu (lohko 2), 28.-30.10.2022, Porvoo - DL 11.10.2022 klo 18.00

Senioreiden, Junioreiden ja Noviisien 1. lohkokilpailu (lohko 2) Sarjat: Seniorit: Emmi, Sanna Juniorit: Kiia, Elina, Enniina, Siiri Noviisit: Aamu, Usva, Inga, Emilia K., Sonja, Veera, Nelli, Salla…

SM-noviisien ja Debytanttien 1. lohkokilpailu (L2), 22.-23.10.2022, Jyväskylä - DL pe 30.9. klo 18.00

SM-noviisien ja Debytanttien 1. lohkokilpailu (L2) Sarjat: SM-noviisit: Elma, Emilia A., Joanda, Katja ja Maisa Debytantit: Pinja, Ada, Taika ja Jenna Hinta: 60 euroa/yksi ohjelma 70 euroa/kaksi…

Syyspiruetit 2022 (aloituskilpailu 2), 30.9.-2.10.2022, Joensuu - DL 13.9.2022 klo 18.00

Syyspiruetit 2022 Sarjat: Seniorit: Emmi, Sanna Juniorit: Kiia, Elina, Enniina, Siiri Noviisit: Aamu, Usva, Inga, Emilia K., Sonja, Veera, Nelli, Salla Hinta: 60 euroa/yksi ohjelma 70 euroa/kaksi…

Tuusulan Tähtikisa, 15.10.2022, Tuusula - DL 16.9.2022 klo 18.00

Tuusulan Tähtikisa Sarjat: Tintit: Minja, Emma E., Mila H., Helmi Minit: Ella K., Netta, Mila T. Taitajat ei Axel: Sofia, Liina Taitajat Axel: Alisa B-silmut: Eevi, Chariel, Tara, Kirsten…

Mäntsälä Cup 2022, 15.-16.10.2022, Mäntsälä - DL 22.9.2022 klo 18.00

Mäntsälä Cup 2022 Sarjat: Juniorit LO: Kiia, Elina, Enniina, Siiri Noviisit: Aamu, Usva, Inga, Emilia K., Sonja, Veera, Nelli, Salla A-silmut: Matilda, Emma M., Anni, Edith ja Elsi-Maria Hinta: 60…

SM-senioreiden ja SM-junioreiden 1. valintakilpailu, 15.-16.10.2022, Oulu - DL 22.9.2022 klo 18.00

SM-senioreiden ja SM-junioreiden 1. valintakilpailu Sarjat: SM-seniorit: Emma K. SM-juniorit: Lumia Hinta: 80 euroa/kaksi ohjelmaa Ilmoittautuminen päättynyt! YL SM-senioreiden ja SM-junioreiden 1.…

Skate Espoo 2022 (aloituskilpailu 2), 23.-25.9.2022, Espoo - DL pe 2.9.2022 klo 18.00

Skate Espoo 2022, aloituskilpailu 2 Sarjat: SM-seniorit: Emma K. SM-juniorit: Lumia SM-noviisit: Ella S., Elma, Emilia A., Jenna, Joanda, Katja ja Maisa Debytantit: Pinja, Ada ja Taika A-silmut:…

Tikkurila Trophy 2022 (aloituskilpailu 1), 10.-11.9.2022, Vantaa - DL 24.8.2022 klo 18.00

Tikkurila Trophy 2022, aloituskilpailu 1 Sarjat: SM-seniorit: Emma K. SM-juniorit: Lumia SM-noviisit: Ella S., Elma, Emilia A., Jenna, Joanda, Katja, Maisa Hinta: 70€ / 2 ohjelmaa Ilmoittautuminen…

Vanhempia