Kilpailukalenteri

AikaKisa/järjestäjäSarja/kutsututIlmoittautuneetVahvistetut
Tammikuu 2022
14.-16.1.2022

ML

Crystal Cup

Valmentaja:

A-silmut, Debytantit, SM-noviisit

8.-9.1.2022

HeiTa

Juniorit ja Noviisit lohkokilpailu

Valmentaja:

Juniorit, Noviisit

2.1.2022

VTL

Elvari Trophy -improvisaatiokilpailu

HUOM. Kilpailussa EI valmennusta!

2009 syntyneet ja vanhemmat

2011–2010 syntyneet

2013-2012 syntyneet

2014 syntyneet ja nuoremmat



Joulukuu 2021
17.-19.12.2021

Porita

SM-kilpailut 2022

Valmentaja:   Liivo

SM-seniorit /

Emma Karjalainen

Emma Karjalainen
11.-12.12.2021

HTA

Akatemia Cup 2021

Valmentaja: Liivo

SM-noviisit / Katja B.Katja B.Katja B.
4.12.2021

TL

Valmentaja:

Karo / Liivo

Tintit, Minit, B-silmut, Aluesilmut Aluenoviisit, Taitajat Axel, Taitajat ei Axel

Tintit
Netta, Emma E., Mila H., Mila T.

Minit
Eevi

B-silmut
Matilda, Emma M., Tara, Edith

Aluenoviisit Elsa

Taitajat, ei-Axel
Liina, Alisa, Sofia

Taitajat, Axel
Laura 

Tintit, nuoremmat: Emma E., Mila H., Mila T.

Tintit, vanhemmat: Netta

Minit: Eevi 

B-silmut
Matilda PER, Emma M. PER, Tara, Edith

Aluenoviisit Elsa PER

Taitajat, ei-Axel
Liina, Alisa, Sofia

Taitajat, Axel
Laura 

3.-5.12.2021

Varala-Tiimi

Santa Claus

Valmentaja:  Pia

Novice B / NoviisitNoviisit
Aamu, Elina, Nelli, Sonja K., Taika

Novice B 1.7.2008 or younger Taika, Sonja K.

Novice B 30.6.2008 or older Nelli, Aamu, Elina

Marraskuu 2021
27.-28.11.2021

KuLS

Debytantit + SM-Noviisit 2. VK

Valmentaja: Pia

Debytantit, SM-Noviisit

Debytantit
Ella, Emilia A., Pinja K., Jenna

SM-noviisit
Lumia, Maisa, Enniina, Joanda, Elma, Siiri, Katja 

Debytantit
Ella, Emilia A., Pinja K., Jenna

SM-noviisit
Lumia, Maisa, Enniina, Joanda, Elma, Siiri, Katja 

20.11.2021

HyTL

Valmentaja: 

Karo

Tintit, Minit, B-silmut, Aluenoviisit, Taitajat Axel, Taitajat ei Axel

Tintit 
Netta, Mila T.

Minit 
Eevi 

B-silmut 
Edith, Emma, Matilda, Tara

Taitajat,  ei Axel Liina

Tintit 
Netta, Mila T. PER

Minit 
Eevi 

B-silmut 
Edith, Emma, Matilda, Tara

Taitajat,  ei Axel 2009 ja vanhemmat Liina

19.-21.11.2021

VLK

Valmentaja:

Pia

Juniorit, Noviisit, A-silmut

A-silmut
Elsi-Maria, Veera, Ada

Noviisit
Aamu, Nelli, Emilia K.

Juniorit
Kiia, Saana, Pinja T.,  Jasmin, Emmi

A-silmut
Elsi-Maria, Veera, Ada

Noviisit
Aamu, Nelli, Emilia K.

Juniorit
Kiia, Saana, Pinja T. PER, Jasmin, Emmi

13.-14.11.2021

LTL

SM-seniorit 2. VK

Valmentaja: Liivo

SM-senioritSM-seniorit Emma K.SM-seniorit Emma K.
12.-14.11.2021

SalPa

Valmentaja:

Pia

A-silmut, Debytantit, Noviisit, SM-noviisit, Juniorit

A-silmut
Usva, Veera, Ada, Elsi-Maria

Debytantit
Ella S., Emilia A., Pinja K.

Noviisit
Emilia K., Taika, Salla PER, Aamu, Inga

SM-noviisit
Siiri, Maisa, Lumia, Joanda, Elma, Enniina

Juniorit
Jasmin, Pinja T., Kiia

A-silmut
Usva, Veera, Ada

Debytantit
Ella S., Emilia A., Pinja K.

Noviisit
Emilia K. PER., Taika

SM-noviisit
Siiri, Maisa

Juniorit
Jasmin, Pinja T. PER

12.-14.11.2021

KeLS

Valmentaja:

Karo

Tintit, Minit, B-silmut, Aluesilmut, Aluenoviisit, Taitajat ei Axel, Taitajat Axel

Tintit
Netta, Ella K., Mila H., Emma E., Mila T.

Minit
Eevi

B-silmut
Edith, Emma M., Matilda, Tara

Aluenoviisit
Elsa

Taitajat, Axel
Laura

Taitajat, ei Axel
Liina, Alisa

Tintit, vanhemmat
Netta, Ella K.,

Tintit, nuoremmat Mila H., Emma E., Mila T.

Minit, nuoremmat
Eevi

B-silmut, vanhemmat Tara

B-silmut, nuoremmat
Edith, Emma M., Matilda 

Aluenoviisit
Elsa

Taitajat, Axel
Laura

Taitajat, ei Axel
Liina, Alisa

6.-7.11.2021

VTL

Valmentaja:

Liivo

A-Silmut, Debytantit, SM-Noviisit A-Silmut 
Elsi-Maria, Ada, Usva, Veera 

Debytantit 
Jenna, Pinja K., Emilia A., Ella S.

SM-Noviisit 
Enniina, Elma, Joanda, Lumia, Siiri, Maisa

A-Silmut 
Elsi-Maria PER, Ada, Usva, Veera 

Debytantit 
Jenna, Pinja K., Emilia A., Ella S.

SM-Noviisit vanhemmat
Enniina, Lumia, Siiri

SM-Noviisit nuoremmat 
Elma, Joanda, Maisa

Lokakuu 2021
29.-31.10.2021

JoKa

Noviisit, Juniorit + Seniorit 1. VK

Valmentaja: Pia

Noviisit, Juniorit, SenioritNoviisit
Emilia K., Aamu H., Inga K., Salla Ö., Taika S., Sonja K., Nelli R., Elina L.

Juniorit
Emmi S., Jasmin K., Kiia K., Saana K., Pinja T.

Noviisit nuoremmat
Salla Ö. PER, Sonja K., Inga K., Taika S., Emilia K.

Noviisit vanhemmat Elina L., Aamu H., Nelli R. PER

Juniorit
Emmi S., Jasmin K., Kiia K., Saana K., Pinja T.

29.-30.10.2021

NTL

Valmentaja:

Karo

Minit, B-silmut, Aluesilmut, Aluenoviisit, Taitajat ei axel, Taitajat axelMinit 
Eevi K. 

B-silmut 
Edith S., Emma M., Matilda H., Tara L.

Aluenoviisit 
Elsa L. 

Taitajat, ei-Axel 
Liina V., Sofia N., Alisa P.

Taitajat, Axel 
Laura V.
Minit 
Eevi K. 

B-silmut 
Edith S., Emma M., Matilda H., Tara L.

Aluenoviisit 
Elsa L. 

Taitajat, ei-Axel 
Liina V., Sofia N., Alisa P.

Taitajat, Axel 
Laura V. PER
23.-24.10.2021

SaTu

Debytantit + SM-Noviisit 1. VK

Valmentaja: Liivo

Debytantit, SM-NoviisitDebytantit 
Ella S., Emilia A., 
Pinja K., Jenna O. 

SM-noviisit 
Maisa U., Elma K., Lumia S., 
Enniina P., Joanda L., Siiri T., Katja B.
Debytantit 
Ella S., Emilia A., 
Pinja K., Jenna O. 

SM-noviisit 
Maisa U., Elma K., Lumia S., 
Enniina P., Joanda L., Siiri T., Katja B.
18.10.2021

KaTa

Valmentaja: Karo

Tintit, B-Silmut, Aluesilmut, Aluenoviisit, Taitajat ei Axel, Taitajat AxelTintit 
Netta M. , Mila H., Ella K. 

B-silmut 
Edith S. , Tara L., 
Matilda H.  

Taitajat, ei-Axel 
Alisa P., Liina V.

Taitajat, Axel 
Laura V. 

Tintit 
Netta M. , Mila H., Ella K. 

B-silmut
Edith S. , Tara L., Matilda H.

Taitajat, ei-Axel 
Alisa P., Liina V.

Taitajat, Axel
Laura V. 

16.10.2021

MJT

Valmentaja: Pia

A-Silmut, Noviisit, Juniorit

A-Silmut: Veera, Usva, Elsi-Maria, Ada

Noviisit: Aamu, Sonja K, Nelli, Inga, Emilia K, Enniina, Taika, Salla, Elina

Juniorit: Emmi, Pinja T, Kiia, Saana

A-Silmut: Veera, Usva, Elsi-Maria, Ada

Noviisit: Aamu, Sonja K., Nelli, Inga

Juniorit: Emmi, Pinja T. PER, Kiia PER, Saana

03.10.2021

EVT

Valmentaja: Karo

B-Silmut, A-Silmut, Noviisit, SM-Noviisit

B-silmut: Matilda, Tara, Edith

A-Silmut: Ada, Elsi-Maria, Veera, Usva

Noviisit: Salla, Taika, Aamu, Sonja K, Nelli

SM-Noviisit: Elma, Joanda, Siiri

B-silmut: Matilda, Tara

A-Silmut: Ada, Elsi-Maria

Noviisit: Salla PER., Taika

SM-Noviisit: Elma, Joanda

02.-03.10.2021

TL

Valmentaja: La: Liivo / Deb La: Pia / Jun

Su : Pia

Debytantit, Juniorit, Seniorit

Debytantit: Pinja K, Ella, Jenna, Emilia A

Juniorit: Emmi, Sonja I, Saana, Kiia, Jasmin, Pinja T

Debytantit: Pinja K, Ella, Jenna, Emilia A

Juniorit: Emmi, Sonja I, Saana, Kiia, Jasmin, Pinja T

02.-03.10.2021

HTK

SM-Seniorit 1. VK


SM-SenioritEi ilmoittautuneita
Syyskuu 2021
24.-26.09.2021

HTL CUP

Valmentaja:
Liivo PE, Pia LA ap., Liivo LA ilta, 
Pia SU ap., Liivo SU ip.

A-Silmut, Debytantit, Noviisit, SM-Noviisit, Juniorit, Seniorit

A-Silmut: Ada, Usva, Elsi-Maria, Veera

Debytantit: Jenna, Ella, Emilia A, Pinja K

Noviisit: Emilia K, Aamu, Salla, Nelli, Enniina, Taika, Elina

SM-Noviisit: Joanda, Lumia, Elma, Siiri, Maisa

Juniorit: Pinja T, Kiia, Jasmin, Sonja I, Saana, Emmi S.

A-Silmut: Ada, Usva, Elsi-Maria, Veera

Debytantit: Jenna, Ella, Emilia A, Pinja K

Noviisit: Emilia K, Aamu, Salla, Nelli, Enniina, Taika, Elina

SM-Noviisit: Joanda, Lumia, Elma, Siiri, Maisa

Juniorit: Pinja T, Kiia, Jasmin, Sonja I, Saana, Emmi S.

18.-19.09.2021

OLK

Valmentaja: 
Pia

A-Silmut, Debytantit, Noviisit, SM-Noviisit, Juniorit, Seniorit, SM-Seniorit

Debytantit: Pinja K, Jenna

Noviisit: Enniina

SM-Noviisit: Maisa, Lumia, Elma, Siiri

Juniorit: Pinja T, Kiia, Saana, Sonja

Debytantit: Pinja K, Jenna

Noviisit: Enniina

SM-Noviisit: Maisa, Lumia, Elma, Siiri

Juniorit: Pinja T, Kiia, Saana, Sonja

03.-05.09.2021ETK/ESJTSM-Juniorit, SM-SenioritEi ilmoittautuneita