Kilpailukalenteri

AikaKisa/järjestäjäSarja/kutsututIlmoittautuneetVahvistetut
Huhtikuu 2022
9.-10.4.2022

KuTa

Silver Skate &

Noviisien hopeafinaali

Valmentaja: Pia

Seniorit, Juniorit, A-silmut, B-silmut, Aluenoviisit, Taitajat

HUOM. Seniorit ja Juniorit valitsevat joko Easter Skaten TAI Silver Skaten

Noviisit HF: Aamu

A-silmut: 
Matilda, Elsi-Maria, Emma M.

Juniorit: 
Kiia, Saana

Noviisit: 
Aamu

A-silmut: 
Matilda, Elsi-Maria, Emma M.

Juniorit: 
Kiia PER, Saana PER

Noviisit: 
Aamu

7.-10.4.2022

Egna Spring Trophy 2022, Italia

Valmentaja: Liivo

Emma Karjalainen

1.-3.4.2022

RTL

Easter Skate IC

Easter Skate kutsukilpailu

Valmentaja: Liivo

IC:

SM-seniorit, Seniorit
SM-noviisit, Debytantit, Juniorit,
Noviisit (joilla EI loppukilpailupaikkaa)

Kutsukilpailu:

A-silmut, B-silmut, Aluenoviisit

HUOM. Seniorit ja Juniorit valitsevat joko Easter Skaten TAI Silver Skaten

B-silmut:
Tara

A-silmut:
Usva, Ada, Matilda, Elsi-Maria, Veera, Emma M., Anni

Noviisit:
Salla, Emilia K., Inga, Nelli, Sonja K.

SM-noviisit:
Enniina, Siiri, Katja, Lumia

Debytantit:
Pinja K.

Juniorit:
Emmi, Pinja T.

SM-seniorit: 
Emma K.

B-silmut:
Tara

A-silmut:
Usva, Ada, Matilda, Elsi-Maria, Veera, Emma M., Anni

Noviisit:
Salla, Emilia K., Inga, Nelli, Sonja K.

SM-noviisit:
Enniina, Siiri, Katja PER, Lumia

Debytantit:
Pinja K.

Juniorit:
Emmi, Pinja T.

SM-seniorit: 
Emma K.

Maaliskuu 2022
26.-27.3.2022

HL

YL SM2022: SM-noviisit Debytantit KF

Valmentaja: Pia

SM-noviisit: Maisa

Debytantit: Ella S., Jenna

SM-noviisit: Maisa

Debytantit: Ella S.

SM-noviisit: Maisa

Debytantit: Ella S. PER

19.3.2022

HaTaL

A-silmujen kulta- ja hopeafinaali

Valmentaja: Liivo

KF: Ada, Usva, Matilda

HF: Veera

A-silmut KF: Ada, Usva, Matilda

A-silmut HF: Veera

A-silmut KF: Ada, Usva, Matilda

A-silmut HF: Veera

18.-20.3.2022

VTL

Kutsukilpailu

Valmentaja: Pia

Tähtisarjat:

Tintit, Minit, B-silmut, Aluedebytantit?, Taitajat ei Axel 2009 ja vanh., Taitajat Axel

ISU-sarjat:

A-silmut, Debytantit, Noviisit,  Juniorit, SM-noviisit


Tintit:
Emma E., Mila H., Mila T.

Minit:
Netta, Eevi

Taitajat, ei Axel 2009 ja vanh.:
Alisa, Sofia, Liina

Taitaja, Axel:
Laura

Silmu A:
Edith, Elsi-Maria, Anni, Matilda PER

Debytantit:
Emilia A., Ella, Pinja K.

Noviisit:
Aamu, Sonja K., Emilia K., Inga, Salla

Juniorit:
Kiia, Jasmin, Saana

SM-noviisit:
Siiri, Lumia, Enniina

Tintit:
Emma E., Mila H.

Minit:
Netta

Taitajat, ei Axel 2009 ja vanh.:
Alisa PER, Sofia PER

Taitaja, Axel:
Laura

Silmu A:
Edith, Elsi-Maria, Anni

Debytantit:
Emilia A., Ella S. PER

Noviisit:
Aamu

Juniorit:
Kiia, Jasmin, Saana PER

SM-noviisit:
Siiri, Lumia

12.-13.3.2022

ML

Senioreiden ja Junioreiden loppukilpailu sekä SM-noviisien ja Debytanttien hopeafinaali

Valmentaja: Liivo

Seniorit: Sanna

Juniorit: Pinja T.

SM-noviisit: Lumia

Debytantit: Pinja K.

Seniorit: Sanna

Juniorit: Pinja T.

SM-noviisit: Lumia

Debytantit: Pinja K.

Seniorit: Sanna

Juniorit: Pinja T.

SM-noviisit: Lumia

Debytantit: Pinja K.

12.3.2022

JTL

Tähtisarjojen kutsukilpailut

Valmentaja: Pia

Tintit, Minit, B-silmut, Taitajat ei Axel

Tintit:
Mila H., Mila T., Emma E., Emilia S.

Minit:
Netta, Eevi

B-silmut:
Tara

Taitajat, ei Axel 2009 ja vanh.:
Alisa, Sofia

Tintit 2014 ja nuor.:
Mila H., Mila T., Emma E., Emilia S.

Minit 2013 ja nuor.:
Netta

Minit 2012:
Eevi

B-silmut:
Tara

Taitajat, ei Axel 2009 ja vanh.:
Alisa, Sofia PER

3.-6.3.2022

Tallink Hotels Cup 2022, Tallinna

Valmentaja: Pia

A-sarjat:
Cubs A  (2011/ 2012), Basic Novice, Intermediate Novice, Adv. Novice (SM Nov) LO+VO.

B-sarjat:
Chicks B (2013/2014), 
Cubs B (2011/2012) tai Springs B (2009/2010), Novice B

Cubs A:
Matilda 

Basic Novice:
Usva, Veera

Chicks B:
Emilia S., Netta

Cubs B:
Eevi

Springs B:
Edith, Anni

Novice B:
Aamu, Siiri, Nelli, Enniina, Taika

Cubs A:
Matilda 

Basic Novice:
Usva, Veera

Chicks B:
Emilia S. PER, Netta

Cubs B:
Eevi

Springs B:
Edith, Anni

Novice B:
Aamu, Siiri, Nelli, Enniina, Taika PER

Helmikuu 2022
25.-27.2.2022

ML

Crystal Cup

Valmentaja: Liivo


Kilpailu peruuntui ISU-sarjojen osalta alkuperäisenä ajankohtana (14.-16.1.). Vanhat ilmoittautumiset pysyvät voimassa. Järjestävä seura selvittää jääaikoja. Tahtotila on, että mahdollisimman moni tammikuulle vahvistettu luistelija mahtuu mukaan myös helmikuussa.

A-silmut, Debytantit, SM-noviisit

A-silmut:
Usva, Elsi-Maria, Edith, Matilda, Ada

Debytantit:
Ella, Jenna, Emilia A.

SM-noviisit:
Lumia, Joanda PER, Elma, Enniina, Siiri, Maisa, Katja

A-silmut 2010:
Usva, Ada

A-silmut 2011 ja nuor.:
Elsi-Maria, Edith, Matilda PER

Debytantit R1, vanhem.:
Ella PER, Jenna PER, Emilia A.  PER

SM-noviisit R1, vanhem.:
Lumia PER, Enniina

SM-noviisit R1, nuor.:
Elma PER

19.-20.2.2022

JoKa

Helmipiruetit kutsukilpailu

Valmentaja: Pia

ISU arviointi:

SM-seniorit, SM-noviisit, Noviisit, Debytantit, Silmu A, Silmu B

Tähtisarjat:

Tintit, Minit, Taitajat, Aluenoviisit

Tintit:
Emilia S. 

Minit:
Netta

A-silmut:
Ada, Matilda, Elsi-Maria, Anni

Debytantit:
Emilia A., Ella S., Pinja K.

Noviisit:
Sonja K., Inga

SM-noviisit:
Siiri, Maisa, Lumia, Enniina, Katja B.

Tintit 2014-2015:
Emilia S. 

Minit:
Netta

A-silmut:
Ada, Matilda, Elsi-Maria, Anni

Debytantit:
Emilia A., Ella S. PER, Pinja K.

Noviisit:
Sonja K., Inga

SM-noviisit R1:
Enniina, Katja B.

SM-noviisit R2:
Siiri, Maisa, Lumia

19.-20.2.2022

JoKa

YL Seniorit ja juniorit, SB-kilpailu, Joensuu

Valmentaja: Pia

Juniorit, Seniorit 

Juniorit: 
Kiia, Emmi, Jasmin, Pinja T. ja Saana

Seniorit: 
Sanna

Juniorit: 
Kiia, Emmi, Jasmin, Pinja T. ja Saana

Seniorit: 
Sanna

12.2.2022

LTL

Ystävänpäiväkutsukilpailu, Lahti

Valmentaja: Liivo

Tintit, Minit ja B-silmut

Tintit:
Ella K., Emma E., Mila T., Mila H., Emilia S.

Minit:
Netta, Eevi

B-silmut:
Tara

Tintit 2014 ja nuor.:
Emma E., Mila T., Mila H., Emilia S.

Tintit 2013:
Ella K.

Minit:
Netta, Eevi

B-silmut:
Tara

4.-6.2.2022

EVT

YL SM-Noviisit ja Debytantit 60+60

Valmentaja: Liivo

SM-Noviisit: Elma, Lumia, Maisa, Joanda PER

Debytantit: 
Emilia A., Pinja, Ella, Jenna PER

SM-Noviisit: 
Elma, Lumia, Maisa

Debytantit: 
Emilia A., Pinja, Ella

SM-Noviisit R1: 
Elma

SM-Noviisit R2: 
Lumia, Maisa

Debytantit R1: 
Emilia A.

Debytantit R2: 
Pinja K., Ella PER

5.-6.2.2022

TL

ISU-arvioitavien sarjojen kutsukilpailu

Valmentaja: Pia

A-silmut, Noviisit, SM-noviisit, SM-seniorit

A-silmut:
Veera, Matilda, Ada, Emma M., Usva, Elsi-Maria, Edith, Anni

Noviisit:
Sonja K., Aamu, Nelli, Emilia K., Taika, Inga

SM-noviisit:
Katja, Enniina, Siiri

SM-seniorit:
Emma K.

A-silmut nuoremmat:
Matilda, Emma M., Anni, Edith, Elsi-Maria

A-silmut vanhemmat:
Usva, Ada, Veera

Noviisit nuoremmat:
Inga, Emilia K., Sonja, Taika

Noviisit vanhemmat:
Aamu, Nelli

SM-noviisit:
Katja PER, Enniina, Siiri

SM-seniorit:
Emma K.

Tammikuu 2022
29.-30.1.2021

HyTL

Hyvinkää Trophy

Valmentaja:  

LA Sofia aamu ja päivä, Pia iltapäivä ->

SU Pia

Tintit, Minit, Taitajat ei-Axel, Taitajat Axel, Silmut B, Aluenoviisit, Silmu A, Noviisit, Juniorit (VO)

Tintit:
Ella K., Mila H., Emma E.

Minit:
Netta, Eevi

Taitajat, ei Axel:
Liina, Alisa

Silmu B:
Emma M.

Silmu A:
Elsi-Maria, Veera, Usva, Edith, Ada, Matilda

Juniorit:
Kiia, Emmi, Jasmin

Noviisit:
Aamu, Emilia K., Nelli, Sonja K.

Tintit:
Ella K., Mila H., Emma E.

Minit:
Netta, Eevi

Taitajat, ei Axel:
Liina, Alisa

Silmu B:
Emma M.

Silmu A 2011:
Elsi-Maria PER

Silmu A 2010:
Veera

Juniorit:
Kiia, Emmi PER, Jasmin

Noviisit:
Aamu, Emilia K.

15.-16.1.2022

ML

Crystal Cup

Valmentaja:

Johanna Turunen

A-silmut, Debytantit, SM-noviisit, Minit, B-silmut, Taitajat Axel, Taitajat ei-Axel

HUOM! ISU PER, kilpailun uusi ajankohta 25.-27.2.2022. Tähtisarjojen kilpailut 15.-16.1.2022.

Minit:
Eevi, Netta

B-silmut:
Emma M.

Taitajat, Axel:
Laura 

Taitajat, ei Axel:
Sofia, Alisa

B-silmut 2011 ja nuor.:
Emma M.

Minit 2012:
Eevi

Minit 2013 ja nuor.:
Netta

Taitajat, ei Axel: Sofia PER

Taitajat, Axel:
Laura

8.-9.1.2022

HeiTa

Juniorit ja Noviisit lohkokilpailu

Valmentaja: Liivo

Juniorit, Seniorit, Noviisit

HUOM! Heinolan kisa typistetty koronarajoitusten vuoksi ainoastaan Noviisien kisattavaksi. 

Juniorit: 
Pinja T., Emmi, Kiia, Jasmin

Seniorit: 
Sanna

Noviisit: 
Emilia K., Aamu, Taika, Sonja K., Nelli

Peruttu Juniorit: 
Pinja T., Emmi, Kiia, Jasmin

Peruttu
Seniorit: 
Sanna

Noviisit: 
Emilia K., Aamu, Taika, Sonja K. PER, Nelli

2.1.2022

VTL

Elvari Trophy -improvisaatiokilpailu

HUOM. Kilpailussa EI valmennusta!

2009 syntyneet ja vanhemmat

2011–2010 syntyneet

2013-2012 syntyneet

2014 syntyneet ja nuoremmat

2011-2010 syntyneet
Elsi-Maria, Veera
2011-2010 syntyneet
Elsi-Maria, Veera
Joulukuu 2021
17.-19.12.2021

Porita

SM-kilpailut 2022

Valmentaja:   Liivo

SM-seniorit /

Emma Karjalainen

Emma KarjalainenEmma K.
11.-12.12.2021

HTA

Akatemia Cup 2021

Valmentaja: Liivo

SM-noviisit / Katja B.Katja B.Katja B.
4.12.2021

TL

Valmentaja:

Karo / Liivo

Tintit, Minit, B-silmut, Aluesilmut Aluenoviisit, Taitajat Axel, Taitajat ei Axel

Tintit
Netta, Emma E., Mila H., Mila T.

Minit
Eevi

B-silmut
Matilda, Emma M., Tara, Edith

Aluenoviisit Elsa

Taitajat, ei-Axel
Liina, Alisa, Sofia

Taitajat, Axel
Laura 

Tintit, nuoremmat: Emma E., Mila H., Mila T.

Tintit, vanhemmat: Netta

Minit: Eevi 

B-silmut
Matilda PER, Emma M. PER, Tara, Edith

Aluenoviisit Elsa PER

Taitajat, ei-Axel
Liina, Alisa, Sofia

Taitajat, Axel
Laura 

3.-5.12.2021

Varala-Tiimi

Santa Claus

Valmentaja:  Pia

Novice B / NoviisitNoviisit
Aamu, Elina, Nelli, Sonja K., Taika

Novice B 1.7.2008 or younger Taika, Sonja K.

Novice B 30.6.2008 or older Nelli, Aamu, Elina

Marraskuu 2021
27.-28.11.2021

KuLS

Debytantit + SM-Noviisit 2. VK

Valmentaja: Pia

Debytantit, SM-Noviisit

Debytantit
Ella, Emilia A., Pinja K., Jenna

SM-noviisit
Lumia, Maisa, Enniina, Joanda, Elma, Siiri, Katja 

Debytantit
Ella, Emilia A., Pinja K., Jenna

SM-noviisit
Lumia, Maisa, Enniina, Joanda, Elma, Siiri, Katja 

20.11.2021

HyTL

Valmentaja: 

Karo

Tintit, Minit, B-silmut, Aluenoviisit, Taitajat Axel, Taitajat ei Axel

Tintit 
Netta, Mila T.

Minit 
Eevi 

B-silmut 
Edith, Emma, Matilda, Tara

Taitajat,  ei Axel Liina

Tintit 
Netta, Mila T. PER

Minit 
Eevi 

B-silmut 
Edith, Emma, Matilda, Tara

Taitajat,  ei Axel 2009 ja vanhemmat Liina

19.-21.11.2021

VLK

Valmentaja:

Pia

Juniorit, Noviisit, A-silmut

A-silmut
Elsi-Maria, Veera, Ada

Noviisit
Aamu, Nelli, Emilia K.

Juniorit
Kiia, Saana, Pinja T.,  Jasmin, Emmi

A-silmut
Elsi-Maria, Veera, Ada

Noviisit
Aamu, Nelli, Emilia K.

Juniorit
Kiia, Saana, Pinja T. PER, Jasmin, Emmi

13.-14.11.2021

LTL

SM-seniorit 2. VK

Valmentaja: Liivo

SM-senioritSM-seniorit Emma K.SM-seniorit Emma K.
12.-14.11.2021

SalPa

Valmentaja:

Pia

A-silmut, Debytantit, Noviisit, SM-noviisit, Juniorit

A-silmut
Usva, Veera, Ada, Elsi-Maria

Debytantit
Ella S., Emilia A., Pinja K.

Noviisit
Emilia K., Taika, Salla PER, Aamu, Inga

SM-noviisit
Siiri, Maisa, Lumia, Joanda, Elma, Enniina

Juniorit
Jasmin, Pinja T., Kiia

A-silmut
Usva, Veera, Ada

Debytantit
Ella S., Emilia A., Pinja K.

Noviisit
Emilia K. PER., Taika

SM-noviisit
Siiri, Maisa

Juniorit
Jasmin, Pinja T. PER

12.-14.11.2021

KeLS

Valmentaja:

Karo

Tintit, Minit, B-silmut, Aluesilmut, Aluenoviisit, Taitajat ei Axel, Taitajat Axel

Tintit
Netta, Ella K., Mila H., Emma E., Mila T.

Minit
Eevi

B-silmut
Edith, Emma M., Matilda, Tara

Aluenoviisit
Elsa

Taitajat, Axel
Laura

Taitajat, ei Axel
Liina, Alisa

Tintit, vanhemmat
Netta, Ella K.,

Tintit, nuoremmat Mila H., Emma E., Mila T.

Minit, nuoremmat
Eevi

B-silmut, vanhemmat Tara

B-silmut, nuoremmat
Edith, Emma M., Matilda 

Aluenoviisit
Elsa

Taitajat, Axel
Laura

Taitajat, ei Axel
Liina, Alisa

6.-7.11.2021

VTL

Valmentaja:

Liivo

A-Silmut, Debytantit, SM-Noviisit A-Silmut 
Elsi-Maria, Ada, Usva, Veera 

Debytantit 
Jenna, Pinja K., Emilia A., Ella S.

SM-Noviisit 
Enniina, Elma, Joanda, Lumia, Siiri, Maisa

A-Silmut 
Elsi-Maria PER, Ada, Usva, Veera 

Debytantit 
Jenna, Pinja K., Emilia A., Ella S.

SM-Noviisit vanhemmat
Enniina, Lumia, Siiri

SM-Noviisit nuoremmat 
Elma, Joanda, Maisa

Lokakuu 2021
29.-31.10.2021

JoKa

Noviisit, Juniorit + Seniorit 1. VK

Valmentaja: Pia

Noviisit, Juniorit, SenioritNoviisit
Emilia K., Aamu H., Inga K., Salla Ö., Taika S., Sonja K., Nelli R., Elina L.

Juniorit
Emmi S., Jasmin K., Kiia K., Saana K., Pinja T.

Noviisit nuoremmat
Salla Ö. PER, Sonja K., Inga K., Taika S., Emilia K.

Noviisit vanhemmat Elina L., Aamu H., Nelli R. PER

Juniorit
Emmi S., Jasmin K., Kiia K., Saana K., Pinja T.

29.-30.10.2021

NTL

Valmentaja:

Karo

Minit, B-silmut, Aluesilmut, Aluenoviisit, Taitajat ei axel, Taitajat axelMinit 
Eevi K. 

B-silmut 
Edith S., Emma M., Matilda H., Tara L.

Aluenoviisit 
Elsa L. 

Taitajat, ei-Axel 
Liina V., Sofia N., Alisa P.

Taitajat, Axel 
Laura V.
Minit 
Eevi K. 

B-silmut 
Edith S., Emma M., Matilda H., Tara L.

Aluenoviisit 
Elsa L. 

Taitajat, ei-Axel 
Liina V., Sofia N., Alisa P.

Taitajat, Axel 
Laura V. PER
23.-24.10.2021

SaTu

Debytantit + SM-Noviisit 1. VK

Valmentaja: Liivo

Debytantit, SM-NoviisitDebytantit 
Ella S., Emilia A., 
Pinja K., Jenna O. 

SM-noviisit 
Maisa U., Elma K., Lumia S., 
Enniina P., Joanda L., Siiri T., Katja B.
Debytantit 
Ella S., Emilia A., 
Pinja K., Jenna O. 

SM-noviisit 
Maisa U., Elma K., Lumia S., 
Enniina P., Joanda L., Siiri T., Katja B.
18.10.2021

KaTa

Valmentaja: Karo

Tintit, B-Silmut, Aluesilmut, Aluenoviisit, Taitajat ei Axel, Taitajat AxelTintit 
Netta M. , Mila H., Ella K. 

B-silmut 
Edith S. , Tara L., 
Matilda H.  

Taitajat, ei-Axel 
Alisa P., Liina V.

Taitajat, Axel 
Laura V. 

Tintit 
Netta M. , Mila H., Ella K. 

B-silmut
Edith S. , Tara L., Matilda H.

Taitajat, ei-Axel 
Alisa P., Liina V.

Taitajat, Axel
Laura V. 

16.10.2021

MJT

Valmentaja: Pia

A-Silmut, Noviisit, Juniorit

A-Silmut: Veera, Usva, Elsi-Maria, Ada

Noviisit: Aamu, Sonja K, Nelli, Inga, Emilia K, Enniina, Taika, Salla, Elina

Juniorit: Emmi, Pinja T, Kiia, Saana

A-Silmut: Veera, Usva, Elsi-Maria, Ada

Noviisit: Aamu, Sonja K., Nelli, Inga

Juniorit: Emmi, Pinja T. PER, Kiia PER, Saana

03.10.2021

EVT

Valmentaja: Karo

B-Silmut, A-Silmut, Noviisit, SM-Noviisit

B-silmut: Matilda, Tara, Edith

A-Silmut: Ada, Elsi-Maria, Veera, Usva

Noviisit: Salla, Taika, Aamu, Sonja K, Nelli

SM-Noviisit: Elma, Joanda, Siiri

B-silmut: Matilda, Tara

A-Silmut: Ada, Elsi-Maria

Noviisit: Salla PER., Taika

SM-Noviisit: Elma, Joanda

02.-03.10.2021

TL

Valmentaja: La: Liivo / Deb La: Pia / Jun

Su : Pia

Debytantit, Juniorit, Seniorit

Debytantit: Pinja K, Ella, Jenna, Emilia A

Juniorit: Emmi, Sonja I, Saana, Kiia, Jasmin, Pinja T

Debytantit: Pinja K, Ella, Jenna, Emilia A

Juniorit: Emmi, Sonja I, Saana, Kiia, Jasmin, Pinja T

02.-03.10.2021

HTK

SM-Seniorit 1. VK


SM-SenioritEi ilmoittautuneita
Syyskuu 2021
24.-26.09.2021

HTL CUP

Valmentaja:
Liivo PE, Pia LA ap., Liivo LA ilta, 
Pia SU ap., Liivo SU ip.

A-Silmut, Debytantit, Noviisit, SM-Noviisit, Juniorit, Seniorit

A-Silmut: Ada, Usva, Elsi-Maria, Veera

Debytantit: Jenna, Ella, Emilia A, Pinja K

Noviisit: Emilia K, Aamu, Salla, Nelli, Enniina, Taika, Elina

SM-Noviisit: Joanda, Lumia, Elma, Siiri, Maisa

Juniorit: Pinja T, Kiia, Jasmin, Sonja I, Saana, Emmi S.

A-Silmut: Ada, Usva, Elsi-Maria, Veera

Debytantit: Jenna, Ella, Emilia A, Pinja K

Noviisit: Emilia K, Aamu, Salla, Nelli, Enniina, Taika, Elina

SM-Noviisit: Joanda, Lumia, Elma, Siiri, Maisa

Juniorit: Pinja T, Kiia, Jasmin, Sonja I, Saana, Emmi S.

18.-19.09.2021

OLK

Valmentaja: 
Pia

A-Silmut, Debytantit, Noviisit, SM-Noviisit, Juniorit, Seniorit, SM-Seniorit

Debytantit: Pinja K, Jenna

Noviisit: Enniina

SM-Noviisit: Maisa, Lumia, Elma, Siiri

Juniorit: Pinja T, Kiia, Saana, Sonja

Debytantit: Pinja K, Jenna

Noviisit: Enniina

SM-Noviisit: Maisa, Lumia, Elma, Siiri

Juniorit: Pinja T, Kiia, Saana, Sonja

03.-05.09.2021ETK/ESJTSM-Juniorit, SM-SenioritEi ilmoittautuneita